• Nový záujmový útvar CVČ – fitnes

•                 Tento školský rok pribudol v CVČ Úsmev nový záujmový krúžok – fitnes. Byť FIT je v dnešnej dobe IN, a sme radi, že naši žiaci prejavili o krúžok záujem. Spoločne cvičíme, motivujeme sa, podporujeme sa.
            „V zdravom tele, zdravý duch,“ to je hlavným zámerom vzniku školského fitnes.

Vďaka finančnej podpore sme mohli zadovážiť nové fitnes stroje ako napríklad bežiaci pás, steper,        stacionárny bicykel, činky, závažia, boxovacie vrece, atď. V našom školskom fitnes si žiaci môžu plnohodnotne zacvičiť a rozvíjať svoj potenciál.
            Do budúcna sa budeme snažiť rozširovať možnosti záujmového krúžku a tešíme sa z veľkého záujmu našich žiakov.

ŠJ

• OK vybíjanej žiakov a žiačok I.stupňa ZŠ

• 30.11.2023 sa v Telocvični SŠ- ZŠ s MŠ Školská odohralo okresné kolo vybíjanej žiakov a žiačok I.stupňa ZŠ. Na ihrisko proti sebe nastúpili žiaci a žiačky štyroch škôl:

SŠ- ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice

SŠ- EP ZŠ s MŠ Horné Rakovce Turčianske Teplice

ZŠ Slovenské Pravno

SŠ- ZŠ Jána Kollára Mošovce

Po šiestich odohratých zápasoch sa na prvom mieste umiestnilo domáce družstvo SŠ- ZŠ s MŠ Školská, diplom za druhé miesto si odniesli žiaci a žiačky SŠ- ZŠ Jána Kollára Mošovce a tretie miesto patrilo družstvu zo Slovenského Pravna

Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na ďalšie športové stretnutia.