• Aj v tomto roku sme oficiálnym zberným miestom pre projekt Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Svoje krabičky plné lásky môžete priniesť do CVČ:

Pondelok - streda: 13: 30 - 16: 30 h
            Štvrtok - piatok: 7: 45 - 16: 30 h.

Tešíme sa na Vás!

• OK bedmintonu žiakov ZŠ

• Dňa 23.11. 2022 sa konalo okresné kolo bedmintonu žiakov ZŠ.

Okresného kola sa zúčastnili žiači SŠ- ZŠ s MŠ Školská Turčianske Tepice a ZŠ Horná Štubňa.
            Víťazom sa stali žiaci  SŠ- ZŠ s MŠ Školská, ktorí postupujú do krajského kola.

Chlapcom blahoželáme a ďakujeme za účasť, zároveň im prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

• Okresné kolo OSJL 2023

• Dňa 15. 11. 2023 sa konalo okresné kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry kat. C, ktorého sa zúčastnili víťazky školských kôl:

SŠ- ZŠ Jána Kollára Mošovce - Kopecká E.,

SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice - Svitačová N.

Po absolvovaní písomného testu, ústnej časti a transformácii textu sa víťazkou okresného kola stala Svitačová N. a na druhom mieste sa umiestnila Kopecká E.

Dievčatám ďakujeme za účasť a víťazke prajeme veľa úspechov v krajskom kole OSJL.