• Okresné kolo vo vybíjanej žiačok II. stupňa ZŠ

• Dňa 17.2. 2023 sa konalo okresné kolo vo vybíjanej žiačok II. stupňa ZŠ.

Okresného kola sa zúčastnili žiačky SŠ- ZŠ s MŠ Školská a ZŠ Horná Štubňa.

Zápas bol veľmi napínavý a skončil sa výsledkom 13:12.
            Víťazným družstvom sa stali žiačky SŠ- ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice, ktoré postúpujú do regionálneho kola.

Dievčatám blahoželáme a ďakujeme za účasť, zároveň im prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

• Okresné kolo Biologickej olympiády kat.C

• Dňa 14.2.2023 sa konalo okresné kolo Biologickej olympiády kat. C, ktorého sa zúčastnili víťazi školských kôl:

Kat.C:
            Kluska A. -  SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice

Rakytová M. -  SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice

Országhová L. - SŠ - ZŠ Jána Kollára Mošovce

Feriančiková T. - SŠ - ZŠ Jána Kollára Mošovce

Po absolvovaní praktickej a teoretickej časti sa víťazkou okresného kola stala Rakytová M., na druhom mieste sa umiestnila Országhová L. a tretie miesto obsadil Kluska A.

Dievčatám a chlapcovi ďakujeme za účasť a víťazke prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

• Okresné kolo Dejepisnej olympiády kat.C,D,E,F

• Dňa 8.2.2022 sa konalo okresné kolo Dejepisnej olympiády kat. C,D,E,F, ktorého sa zúčastnili víťazi školských kôl:

Kat.C:
            Koleno M. -  SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice

Musilová N. -  SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice

Kat. D:
            Hnilová E. - SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice

Valaštík R. - SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice

Šarlinová A. - ZŠ Horná Štubňa

Po absolvovaní písomného testu sa víťazom okresného kola v kat. C stal Koleno M.

Na druhom mieste sa umiestnila Musilová N.

V kat. D sa na prvom mieste umiestnil Valaštík R. a na druhom mieste Šarlinová A., tretie miesto obsadila Hnilová E.

Dievčatám a chlapcom ďakujeme za účasť a víťazom prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

•

Jarné prázdniny sa blížia a my máme pre Vás pripravenú ponuku, ktorá sa neodmieta.

Je na Vás, či sa rozhodnete stráviť s nami celý týždeň, alebo si vyberiete len jednotlivé dni, kde Vás program najviac zaujal.

Tak dlho neváhajte, prihášku je potrebné odovzdať do 20. februára 2023 a počet miest je kapacitne obmedzený.

Prihlášku pre jarnú prázdninovú činnosť nájdete TU

Tešíme sa na Vás!