• Okresné kolo Šalianského Maťka J. C. Hronského

• Dňa 31. 1. 2023 sa v našom Centre voľného času uskutočnilo okresné kolo v prednese povesti Šaliansky Maťko J. C. Hronského.
            Krásne pripravené prednesy, práca s hlasom a príjemné vystupovnie súťažiacich zamiešalo našej porote karty a vybrať najšikovnejších, ktorí budú náš okres reprezentovať v krajskom kole bolo naozaj náročné.

Porota v zložení Mgr. Janky Skaličanovej, Mgr. Zuzany Felcanovej a Mgr. Milana Michalíka  rozhodla nasledovne:

2. miesto - Čepelová K.
            3. miesto - Bugošová A., 3. miesto - Očkajová A.

III. kategórii (6. - 7. ročník ZŠ):

1. miesto - Tadlánková L.
            2. miesto - Kopecká E.
            3. miesto - Pinďák S.

Víťazom v každej kategórii gratulujeme k postupu do krajského kola a zároveň ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili okresného kola. Tešíme sa na stretnutie opäť o rok.

• Okresné kolo stolného tenisu 2023

• Dňa 27. 01. 2023 sa konalo okresné kolo stolného tenisu žiakov a žiačok ZŠ.

Okresného kola sa zúčastnili žiaci a žiačky SŠ- ZŠ s MŠ Školská a ZŠ Horná Štubňa.
            Na druhom mieste v kategórii žiačok sa umiestnila ZŠ Horná Štubňa a prvé miesto obsadila SŠ- ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice.

V kategórii žiakov druhé  miesto obsadila ZŠ Horná Štubňa a prvé  miesto  SŠ- ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice.
            Víťazom a víťazkam gratulujeme.

Súťažiacim ďakujeme za účasť a zároveň im prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

• Okresné kolo Matematickej olympiády Z5/ Z9 2023

• Dňa 25.1.2023 sa konalo okresné kolo Matematickej olympiády kat. Z5 a Z9, ktorého sa zúčastnili víťazky a víťazi školských kôl:
            Kategória Z9:
            ZŠ Slovenské Pravno - Brngalová A.

SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice - Koleno M.

Kategória Z5:

SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice: Frívaldský P., Frzonová A., Vojtko P., Kolenová A., Juriga R., Topor S., Ondová J.

ZŠ Slovenské Pravno - Kurinská E., Hromadová L.

Po absolvovaní písomného testu sa v okresnom kole kategórii Z9 stal úspešným riešiteľom Koleno M.

V kategóri Z5 sa úspešnými riešiteľmi stali Frívaldský P., Frzonová A., Vojtko P., Kurinská E., Kolenová A. a Juriga R.

Dievčatám a chlapcom ďakujeme za účasť a prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

• Okresné kolo Olympiády z nemeckého jazyka kat. 1A/ 1B 2023

• Dňa 18. 1. 2023 sa konalo okresné kolo Olympiády z nemeckého jazyka v kat. 1A, 1B, ktorého sa zúčastnila víťazka školského kola:

SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice - Gírethová N.

Žiačka absolvovala písomnú a ústnu časť testu.

Ďakujeme za účasť a prajeme veľa úspechov v krajskom kole.

• Okresné kolo Olympiády z anglického jazyka kat. 1A/ 1B 2023

• Dňa 19. 1. 2022 sa konalo okresné kolo Olympiády z anglického jazyka kat. 1A, 1B, ktorého sa zúčastnili víťazi školských kôl:

SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice - Zelienková A.

EP ako súčasť Spojenej školy Školská 447/2 Turč. Teplice- ZŠ Horné Rakovce Turč.Teplice - Hechelmann E. M.

ZŠ Horná Štubňa - Lacko M.

SŠ- ZŠ Jána Kollára Mošovce - Lomnický A.

SŠ - ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice - Tomahogh P.

EP ako súčasť Spojenej školy Školská 447/2 Turč. Teplice- ZŠ Horné Rakovce Turč.Teplice - Lomenová A.

ZŠ Horná Štubňa - Šarlinová A.

Po absolvovaní písomného testu a ústnej časti sa víťazkou okresného kola v kategórii 1A stala Hechelmann E. M., na druhom mieste sa umiestnil Lacko M. a tretie miesto obsadila Zelienková A.

V kategórii 1B sa víťazkou okresného kola stala Šarlinová A., na druhom mieste sa umiestnil Tomahogh P. a tretie miesto obsadil Lomnický A.

Súťažiacim ďakujeme za účasť a víťazkám prajeme veľa úspechov v krajskom kole.