• Ďakujeme za krabičky plné lásky

• Už druhý rok sa Centrum voľného času Úsmev v Turčianskych Tepliciach v termíne 19. 11. - 6. 12. 2021 stalo zberným miestom pre projekt „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?“

Cieľom tohto projektu bolo vyzbierať čo najväčšie množstvo darčekových krabíc, ktorých obsahom boli slané i sladké dobroty, šály, rukavice, hrnčeky a rôzne iné predmety, ktoré potešia seniorov v Centre sociálnych služieb Horný Turiec v našom meste.

Výsledkom je  150 krabičiek, ktoré prinieslo množstvo dobrosrdečných ľudí.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať rodine Knižkovej, Kleinovej, Cisárovej, Zelienkovej, Voštinákovej, Kovalčíkovej, Zelencovej, Janovskej, Husovej, Kretíkovej, Mališovej, Nemcovej, Jaškovej, Rakytovej, Sitárovej, Rybovej, Kmeťovej, Križanovej, Šuhajovej, Čechovej, Pindúrovej, Mikušovej, Tamašiovej, Skalovej, Džúrovej, Mračkovej, Froľovej, Piliarovej, Biščákovej, Čepelovej, Profantovej, Rohoňovej, Chmelíkovej, Dejovej, Petrovičovej, Michalíkovej, Rešetárovej, Putrovcovej, Adáskovej, Šupolíkovej, Kovácsovej a Tribulíkovej.

Ďalej ďakujeme pani Maretovej, Reichlovej, Gírethovej, Obrancovej, Chvojkovej, Zádielskej, Budiskej, Rešetárovej Z.,  Jadrňakovej, Renátke Lettrichovej s rodinou, Janke Lettrichovej s rodinou a Tiborovi Lettrichovi s rodinou.

Srdečne ďakujeme aj Miškovi Balkovi a dievčatám Ivanke Viktórii Boďovej a Terezke Sobolovej, ktorí spolu s rodičmi vytvorili a priniesli svoje balíčky pre seniorov.

Špeciálne poďakovanie patrí kolektívom:

• Spojenej školy – ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice – 7.D s pani učiteľkou Šuhajovou, 5.B s pani učiteľkou Zelienkovou, 9.A s pani učiteľkou Cabukovou a 8.D s pani učiteľkou Strakovou
            • všetkým oddeleniam ŠKD v rámci Spojenej školy, ktoré pre deduškov a babičky pripravili nádherné pozdravy
            • Základnej škole s MŠ Žarnovická v Diviakoch
            • Základnej škole v Hornej Štubni

za nádherne ozdobené krabičky, ktoré k nám priniesli, bolo ich neúrekom.

Ďakujeme aj našej pani riaditeľke Mgr. Miriam Hechelmann spolu s dcérkou Elinkou a pánovi primátorovi Mgr. Igorovi Husovi s rodinou za zapojenie sa do tohto krásneho projektu a venovanie krabičiek plných lásky a dobrôt seniorom.

Všetkým Vám zo srdca ešte raz veľmi pekne ďakujeme!

Prajeme Vám krásne sviatky plné lásky a zdravia v kruhu najbližších!