• Vyhodnotenie výtvarnej súťaže pre šk. rok 2020/ 2021

• Tešíme sa, že do našej výtvarnej súťaže sa zapojilo množstvo detičiek pod vedením pani učiteliek v materských školách a žiaci I. – II. stupňa základných škôl.

Celkovo ste nám do súťaže zaslali 71 súťažných prác a vybrať tie najkrajšie bola pre porotu naozaj náročná úloha.

Dôležité bolo dodržať tému, ktorou bola pre tento školský rok HISTÓRIA HASIČSTVA.

Na základe danej témy sa porota rozhodla oceniť v kategórii materských škôl:
            Nina R. (SŠ- MŠ Dolná Štubňa), Mária Č. (SŠ- MŠ Horné Rakovce Turčianske Teplice),
            Marián S. (MŠ Jazernica) a kolektív detičiek SŠ- MŠ Horné Rakovce v Turčianskych Tepliciach.

V druhej kategórii sme mali veľmi silné zastúpenie, a preto ocenenie získajú až štyria žiaci:
            Richard L. (SŠ- ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice), Jakub P. (SŠ- ZŠ Horné Rakovce Turčianske Teplice), Timea M. (SŠ- ZŠ Jána Kollára Mošovce) a Timea K. (ZŠ Dubové).

Tretiu kategóriu (5. – 9. ročník) zastúpila len jedna žiačka, ktorou bola Liliana C. (SŠ- ZŠ s MŠ Školská Turčianske Teplice).

Slávnostné odovzdanie cien sa uskutoční 4. 5. 2021 v Centre voľného času Úsmev o 9: 00 h (v závislosti od pandemickej situácie sa môže termín odovzdávania zmeniť, prípadne budú ceny pre vybraných autorov prác doručené na školy).

Srdečne gratulujeme!

Ďakujeme všetkým šikovným detičkám a budeme sa tešiť na vaše nádherné práce i o rok.